İPHONE 8’E YENİ ÖZELLİK

In Mobil Teknoloji

Apple bir sonraki amiral gemisi iPhone 8’e iki adımlı güvenlik getirebilir. Bununla birlikte kullanıcılar hem parmak izi okuyucusuna  hemde yüz tanıma  özelliklerine sahip bir  telefona kavuşacak. 

İnsanlar her zaman Apple’ın getirdiği değişiklikleri dört gözle bekliyor. Her ne kadar tasarım açısından fazla değişikliğe gitmemesiyle bilinse de Apple’ın ürettikleri her zaman merakla bekleniyor. iPhone 8 ile farklı bir şekilde gelmesi beklenen Apple’ın 10. yıl dönümüne özel bir şeyler yapması bekleniyor. KGI güvenlik analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone 8’de iki aşamalı Touch-ID ve Yüz Tanıma özellikleri sunacağını dile getirdi.

YENİ OLED PANELİ  

Zaten iPhone 8’in Touch-ID sisteminin gömülü olduğu Home tuşuna sahip olmayacağı biliniyor. Teknoloji devinin yeni bir tasarım ile gelmesi ve daha etkili bir TouchID ile gelmesinin yanı sıra ekranda OLED paneli korunacağı belirtiliyor. Yeni iPhone’un OLED paneliyle gelmesi bekleniyor.  Analist Kuo, ayrıca Apple’ın yüz tanıma ile parmak izi taramasının yerini alacağına inanıyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Akıllı telefonlarda biyometri tanımlamasının yeni bir akım başlatacağını düşünüyor. Başlangıçta teknoloji yüz tanıma için hazır değilse parmak izi tarama ve yüz yanıma kombinasyonu kullanılacağını dile getiren analist bu entegrasyonun uzun bir adım gibi görüneceğini söylüyor. Yıl dönümü akıllı telefonu bile olsa Apple her özelliğin iPhone 8’de yer almasını istemiyor olabilir.

You may also read!

Microsoft, Windows 10 Mail kullanıcılarının e-posta bağlantıları için Edge’i kullanmaya zorlamak istiyor.

Microsoft, Windows 10'un gelecek sürümüne, işletim sistemini kullanan herkesi rahatsız edecek yeni bir değişikliği test ediyor. Yazılım devi bugün, “Windows

Read More...

Microsoft’un yeni Outlook.com tasarımı artık kullanıma sunuldu.

Outlook.com Güncellenmiş Olarak Yakında Hizmete Sunulacak. Microsoft, yeni Outlook.com tasarımını önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunmaya başlıyor. Yeniden tasarlanan Outlook.com, ilk olarak Ağustos

Read More...

Yandex Mail Nasıl Açılır – Video Anlatım

Yandex Mail Nasıl Açılır - Video Anlatım

Read More...

Leave a reply:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mobile Sliding Menu