Facebook: Dünyanın Her Yerinden İnsanları İşe Alıyoruz

In Sosyal Medya

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, Facebook’ta çalışmanın imkansız olmadığını, dünyayı daha iyi bir yere getirmek isteyen herkesle çalışmak istediklerini belirtti.

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, Facebook’ta çalışmanın imkansız olmadığını, herkesin başvurabileceğini söyledi.

“FACEBOOK’TA ŞİRKETİNİZ İÇİN SAYFA AÇILMASI ÇOK ÖNEMLİ”

Facebook’ta bir kişi bir şirketi beğendiği zaman tüm arkadaşlarının onu gördüğünü hatırlatan Morrison, “İster Türkiye’de, ister Jamaika’da isterseniz Meksika’da olun, Facebook’ta şirketiniz için bir sayfa açılması ve o listeye girilmesi çok önemli. Bu küresel bir yaklaşım.” değerlendirmesinde bulundu.

Facebook’u en çok kullananların ABD’de olduğunu, onun dışında Kosta Rika ve Endonezya gibi ülkelerde de büyüdüklerini belirterten Morrison, en büyük trendin ise cep telefonları ve yüksek kaliteli internet olduğuna işaret etti.

“TASARIM, TÜRKİYE’DE BÜYÜYEN ALANLARDAN BİRİ”

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, Facebook’un DNA’sında işe ve iş görüşmesine insanların olduğu gibi gelmesi olduğunu kaydetti.

Michelle Morrison, Facebook’ta iş görüşmesine gelenlerin açık ve dürüst konuşması, kim olduğunu ve değerlerini söylemesi gerektiğini vurgulayarak, “Dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çabalayan insanlarla çalışmak istiyoruz.” diye konuştu.

“GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNE ÖNCÜLÜK YAPIYORUZ”

Morrison sözlerine şöyle devam etti:

“Müşterilerimiz için bir değer yarattığımız, bireysel ve şirket paylaşımlarınız sürdüğü sürece biz de büyümeye devam edeceğiz. Instagram ile Twitter kullanılmadan önce ve sonrasında da Facebook platformu büyümeye devam ediyor, topluluğu giderek genişliyor. Bizim bağlantı sunma şeklimiz de değişiyor. Geleceğin teknolojilerine öncülük ediyoruz. Facebook gibi sürekli insanları birbirine bağlayan teknolojileri lanse etmeye devam edeceğiz. Dünyanın her yerinden insanları işe alıyoruz. Tüm dünyada 16 ofisimiz var. Herhangi bir Türk tasarımcı Facebook için çalışmak istiyorsa en uygun ofisi bulup başvuru yapabilir. Kendi alanınızda en iyi tasarımcı olmanız lazım. Aynı zamanda ürün ve iletişimi de çok iyi bilmeniz lazım. Facebook’ta ilgilendiğiniz alanlardan birinde şansınız olur. Tasarım, Türkiye’de büyüyen alanlardan biri. Türkiye’de tasarım alanını yavaş yavaş büyüterek geliştiriyoruz. Facebook’ta çalışmak imkansız değil herkes başvurabilir.”

You may also read!

Microsoft, Windows 10 Mail kullanıcılarının e-posta bağlantıları için Edge’i kullanmaya zorlamak istiyor.

Microsoft, Windows 10'un gelecek sürümüne, işletim sistemini kullanan herkesi rahatsız edecek yeni bir değişikliği test ediyor. Yazılım devi bugün, “Windows

Read More...

Microsoft’un yeni Outlook.com tasarımı artık kullanıma sunuldu.

Outlook.com Güncellenmiş Olarak Yakında Hizmete Sunulacak. Microsoft, yeni Outlook.com tasarımını önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunmaya başlıyor. Yeniden tasarlanan Outlook.com, ilk olarak Ağustos

Read More...

Sip Hata Mesajları Hakkında

Sip Hata Mesajları Hakkında

Read More...

Leave a reply:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mobile Sliding Menu