Yandex Mail Nasıl Açılır – Video Anlatım

In Nasıl Yapılır, Video

Yandex Mail Nasıl AçılırNasıl hesap açabilirim

Yandex.Mail’e erişmek için Yandex’te bir hesaba ihtiyacınız vardır. Hesabınız yoksa aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Kayıt sayfasını açın.
 2. Adınızı ve soyadınızı yazın.
 3. Mail’de ve Yandex’in diğer servislerinde giriş yapmak için bir (kullanıcı adı) oluşturun veya önerilen seçeneklerden birini seçin.
  Uyarı. Kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı değiştirilemez.
 4. Hesaba erişmek için kullanılacak şifreyi oluşturun ve şifrenizi unutmayın. Kötü niyetli kişilerin kişisel bilgilerinize erişmemeleri için şifreniz güvenli bir şifre olmalıdır.
 5. Cep telefon numaranızı yazın. Bu numarayı kullanarak şifrenizi yeniden oluşturabilir ve bildirimleri alabilirsiniz, ayrıca bunu ek kullanıcı adı olarak da kullanabilirsiniz. Eğer telefon numarasını daha sonra eklemek istiyorsanız, bu işlemi daha sonra Telefon numaraları sayfasından yapabilirsiniz. Eğer telefon numarası belirtmek istemiyorsanız, Telefonum yok bağlantısına tıklayın ve kontrol sorusunu seçin ve bu soru için cevap girin. Bu bilgiler şifreyi kurtarmak için gereklidir.
 6. Resimdeki karakterleri girin (otomatik kayıtlara karşı koruma).
  Not. Resimdeki karakterler anlayamadıysanız Görseli yenile bağlantısına tıklayın.
 7. Kullanıcı sözleşmesi şartlarını kabul ettiğinizi ve kişisel bilgilerinizin işlenmesine onay verdiğinizi gösteren kutucuğun işaretli olduğundan emin olun.
 8. Kaydol butonuna tıklayın.

Kayıttan sonra, kullanıcı adı, @ simgesi ve yandex.com.tr adlı domainden oluşan (ya da onun domain rumuzlarından biri) bir elektronik adrese sahip olacaksınız. Örneğin; just.mad.hatter@yandex.com.tr. Eş alan adı kayıt sırasında otomatik olarak belirlenir.

İstediğiniz zaman kişisel bilgileri değiştirebilir, başka bir kontrol sorusu sorabilir, sizinle iletişim için alternatif elektronik posta adresleri belirtebilir ve telefon numaraları listesini düzenleyebilirsiniz.

Kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim

Yandex’te kaydolurken oluşturduğunuz kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz fakat yeni bir kullanıcı adı kaydedebilirsiniz. Bunun için sayfanın sağ üst köşesindeki hesap menüsünden Çıkış bağlantısına, daha sonra Giriş yap bağlantısına tıklayın.

Açılan sayfada E-posta hesabı aç tuşuna basın.

You may also read!

Microsoft, Windows 10 Mail kullanıcılarının e-posta bağlantıları için Edge’i kullanmaya zorlamak istiyor.

Microsoft, Windows 10'un gelecek sürümüne, işletim sistemini kullanan herkesi rahatsız edecek yeni bir değişikliği test ediyor. Yazılım devi bugün, “Windows

Read More...

Apple, Türkiye’yi Uluslararası Garanti Listesinden Çıkardı

Apple, Türkiye'yi uluslararası garanti listesinden çıkardı. Yurtdışından satın alınan Apple ürünleri artık Türkiye'de garanti kapsamında değil

Read More...

Sip Hata Mesajları Hakkında

Sip Hata Mesajları Hakkında

Read More...

Leave a reply:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mobile Sliding Menu