Microsoft’un yeni Outlook.com tasarımı artık kullanıma sunuldu.

In Teknoloji

Outlook.com Güncellenmiş Olarak Yakında Hizmete Sunulacak.

Microsoft, yeni Outlook.com tasarımını önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunmaya başlıyor. Yeniden tasarlanan Outlook.com, ilk olarak Ağustos ayında beta sürümüne girdi ve Microsoft, kısa bir süre önce, UI’yi test etmeye ve posta hizmetinin takvime ve kullanıcı bölümlerine özellik iyileştirmelerine başladı. Outlook.com’daki postalar için yeni tasarım , önümüzdeki haftalarda beta modunu açmaya gerek kalmadan tüm kullanıcılar için standart olacak .

Tüm Outlook.com kullanıcıları, Microsoft’un takvimini ve kullanıcı değişikliklerini, yeniden tasarlanan bir görünümü  tercih edebilir. Outlook.com’un posta bölümündeki genel değişiklikler, gelen kutunun içinde görüntülü arama desteği için  geliştirilmiş Skype entegrasyonunu içerir. Microsoft ayrıca kategori organizasyonunu değiştirdi, gelen kutusu için yeni temalar ekledi.

Outlook.com kullanıcılarının, değişiklikleri geri bildirim toplanıncaya kadar takvimlerini mevcut kullanıcı arayüzüne geri döndürmelerine izin verecek. Microsoft, takvim ve kullanıcı bölümlerinin herkes için yeni kullanıcı arayüzüne otomatik olarak güncelleneceği zamanı açıklamıyor.

You may also read!

Facebook: Dünyanın Her Yerinden İnsanları İşe Alıyoruz

Facebook: Dünyanın Her Yerinden İnsanları İşe Alıyoruz

Read More...

Apple, Türkiye’yi Uluslararası Garanti Listesinden Çıkardı

Apple, Türkiye'yi uluslararası garanti listesinden çıkardı. Yurtdışından satın alınan Apple ürünleri artık Türkiye'de garanti kapsamında değil

Read More...

Sip Hata Mesajları Hakkında

Sip Hata Mesajları Hakkında

Read More...

Leave a reply:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mobile Sliding Menu